رئیس بسیج اساتید: ۱۰ هزار حکمران جهادی در آغاز قرن۱۴۰۰به دولت سیزدهم معرفی می شوند

سیاسی

۲۴ آبان ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۴ کد : ۹ آخرین اخبار
تعداد بازدید:۳۴۶
مجتبی زارعی رئیس بسیج اساتید دانشگاهها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور در آیین معرفی رییس سازمان بسیج اساتید استان قم در سالن اجتماعات شهید احمدی روشن دانشگاه قم گفت: الکترالیسم، دیکتاتوری پول، نژاد پرستی و فقدان حکمت آمریکای ۲۰۲۰ را با افول مواجه کرده ودشمن اصلی ایران را باچالش جدی روبرو نموده است .....
سیاسی

مجتبی زارعی رئیس بسیج اساتید دانشگاهها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور در آیین معرفی رییس سازمان بسیج اساتید استان قم در سالن اجتماعات شهید احمدی روشن دانشگاه قم گفت: الکترالیسم، دیکتاتوری پول، نژاد پرستی و فقدان حکمت آمریکای ۲۰۲۰ را با افول مواجه کرده ودشمن اصلی ایران را باچالش جدی روبرو نموده است اما متاسفانه برخی افراد ساده لوح خیال می کنند بین ترامپ و بایدن تفاوت وجود دارد در حالی که این تفاوت نه ناشی از اختلاف در کاربست سلطه که به دلیل آغاز بی ثباتی در ارکان اندیشگانی لیبرال دموکراسی آمریکایی و بریدگی ها و زخم های دستان چدنی آمریکا است.

عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس گفت: ریچارد رورتی فیلسوف آمریکایی که بر علیه فلسفه شورید و گفت دموکراسی بی نیاز از معیار و ملاک های فضیلت بیرونی است حالا کجاست که ببیند قاعده اکثریت پنهان شده ی زیر چرخ دنده های الکترالیسم و نژاد پرستی فاقد مشروعیت شده و معلوم کرد که دموکراسی نمی تواند معیار و ضامن دموکراسی باشد.

وی افزود: آمریکا به معیار و حکمت که فضیلتی فراتر از کف خیابان ها و صف آرایی رای دهندگان مسلسل بدست باشد نیاز دارد و این فهم و روایت نیاز جدی دیپلمات های ایرانی و بخصوص آسیا و آمریکای لاتین و جهان های مستضعف است تا ضعف نفس خود را با رجوع به قدرت ملی و مزیت های کشورهای متبوع خود جبران کنند.

زارعی تصریح کرد: تئوریسن های اصلی بزرگنمایی قدرت ایالات با صطلاح متحده ی آمریکا در ایران و توابین فتح لانه جاسوسی آمریکا و همچنین کوبندگان فرصت نمایی های دروغین بایدن برای ایران جملگی در فولکس واگن جا می شوند و تعدادشان از انگشتان یک دست تجاوز نمی کند اما با کمک بلند گوهای بدنام voa و ایران اینترنشنال و رسانه های دشمنان ایران، بی شمار نشان داده می شوند.

این استاد دانشگاه ادامه داد: این در حالی است که اگر از تمامی مناطق کشور و از بالا و پایین شهرها ی ایران از مردم سوال کنند که آیا به آمریکا اعتماد دارید یا خیر به نظر می رسد خواهند گفت نه! به این خاطر کشور در آستانه ایران ۱۴۰۰ به هوای تازه و مدیران تازه نفس جهادی نیاز دارد و نباید قوای ملت در حبس سرنشینان یک فولکس واگن قدیمی قورباغه ای، یا همان فولکس واگن های سوسکی و کفشدوزکی باشد نباید روایت ایران بزرگ و قطار قطار نیروی انسانی و دریای انگیزه ها و ایده ها در گروگان این افراد معدود قرار گیرد اگرچه صدای نشستگان فولکس واگن در نبرد روایت ها به دلیل استفاده ی شان از انرژی دشمن بلند تر از صدای ایرانیان جلوه کند.

رییس بسیج اساتید کشور گفت: نهضت استادی بسیج با روش شناسی ظرفیت - راه حل تلاش کرده است سرمایه های عظیم نیروی انسانی در حال رویش کشور را در سطح محلی، استانی، ملی و بین المللی بشناسد و براساس یکی از وظایف جاری خود به شناسایی مدیران بالقوه از طریق اندیشگاه سیاست پژوهی و راهبرد نگاری خود اقدام کند.

وی اضافه کرد: این فرایند به گونه ای پیش خواهد رفت که پیش بینی می کنیم نهضت استادی بتواند ده هزار حکمران جدید را در سطوح گوناگون به دولت آغازگر قرن ۴۰۰ شمسی معرفی کند این حکمرانان رویکردی جهادی خواهند داشت و از هم اکنون به مزیت های نسبی روستاها، شهرها، استان ها، سطح ملی، بخش بین الملل و هم عرصه های گوناگون توجه و ضمن معرفی مزیت ها و ظرفیت ها به دولت محترم دوازدهم، بخصوص خود را در معرض پذیرش مسولیت های گوناگون دولت تاریخ ساز سیزدهم قرار خواهند داد و این بخشی از فناوری نرم ظرفیت - راه حل برای جایگزینی آمریکا و برجام در تمهید ایران ۱۴۰۰ است.

گفتنی است در پایان این نشست که با حضور روسای دانشگاهها و اساتید قم همراه بود؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدرضا باقر زاده عضو هیآت علمی گروه حقوق موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) به عنوان رییس سازمان بسیج اساتید دانشگاهها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی استان قم معرفی شد.

انتهای پیام / 


نظر شما :